Financování - zvířata

I zvířata často potřebují lékařské ošetření. Veterinární zákroky jsou bohužel často finančně náročné a nehradí je pojišťovna. Bez včasné léčby váš zvířecí mazlíček strádá a odkládání lékařského úkonu výslednou částku může pouze prodražit – naše služba úvěr pro zvířata vám pomůže.

Během naší praxe jsme se mnohokrát setkali s lidmi, kteří by svým mazlíčkům chtěli ulevit od bolesti či poskytnout kvalitní lékařskou péči, avšak jejich současná finanční situace to zcela nedovolovala. Přemýšleli jsme, jak lidem i jejich zvířecím miláčkům jednoduše pomoci financovat zdravotní péči.

Výsledkem je spotřebitelský úvěr pro zvířata. Jak snadné řešení, díky kterému budete moci zajistit kvalitní lékařské ošetření pro své mazlíčky. Vše zvládnete jednoduše v pár krocích.

Váš veterinář vám vystaví cenovou kalkulaci daného zákroku. Tuto částku společně s IČO lékaře a vaším telefonním číslem vložte do kontaktního formuláře v sekci žádost o úvěr zde na našem webu úvěr pro zvířata. Po vyplnění formuláře vám přijde e-mailem smlouva, kterou podepíšete a odešlete zpět. Smlouva je zcela nezávazná až do jejího podpisu. Peníze na lékařský zákrok následně obdrží rovnou váš veterinární lékař na bankovní účet a tím je zákrok okamžitě uhrazen. Poskytněte kvalitní lékařskou péči vaším zvířecím miláčkům, my vám v tom pomůžeme. Přečtěte si, jak postupovat krok za krokem a využijte naší služby – úvěr pro zvířata.

Dostupná péče pro každého.

  • Financování ošetření již od 2000 Kč
  • Rozložení splátek na 5–25 měsíců
  • Možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácení
  • Neustálá zákaznická podpora

Spočítejte si výši splátky

* Jedná se o orientační výpočet, pro přesný výpočet použijte naši žádost.

© Copyright ZDRAVIJEZIVOT.cz